Bu/ hydraulik / pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Miejsce pracy: Wałbrzych
Numer: StPr/21/1376
OBOWIĄZKI:
Pomoc w montażu instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, pomoc przy robotach budowlanych, wykończeniowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutempracodawca jest zainteresowany absolwentami szkół branżowych, których chętnie przyuczy do zawodu

Miejsce pracy:

Wałbrzych

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu