Kierowca C+E

KOBYLARNIA S.A. specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie robót drogowych i mostowych. Jest również producentem mas mineralno-bitumicznych posiadającym nowoczesne wytwórnie w Kobylarni k/Bydgoszczy, Bogusławicach k/Włocławka oraz Miękini k/Wrocławia. Świadczy także usługi w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego oraz specjalistycznych środków transportu.

Miejsce pracy: Środa Śląska
Opis stanowiska:
  • Praca kierowcy na potrzeby budów realizowanych przez Firmę.
Wymagania:
  • Kat C+E, min 1 rok doświadczenia,
  • Uprawnienia ADR kl III – przewóz paliw na potrzeby własne,
  • znajomość branży budowlanej (budowa dróg) - mile widziane doświadczenie,
  • mile widziane dodatkowe uprawnienia,
  • dyspozycyjność – możliwa czasowa praca w delegacji,
  • sumienność, obowiązkowość, odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • Dobre warunki zatrudnienia,
  • Miłą atmosferę pracy w zespole,
  • Umowa o pracę.
- wraz z następującą klauzulą:

Zgodnie z art.6 Rozporządzenie parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych , RODO ) wyrażam zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanym formularzu (CV) w celach niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji przez KOBYLARNIA S.A.