Laborant

Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego w Środzie Śląskiej ( okolice Wrocławia ) poszukujemy kandydata/tki na stanowisko:

Laborant
Miejsce pracy: Środa Śląska
Nr ref.: LAB/01/22
Zadania:
  • wykonywanie analiz ilościowych i jakościowych, surowców, półproduktów oraz wyrobów gotowych
  • prowadzenie prac kontrolno - pomiarowych
  • kompletowanie i nadzór nad dokumentacją
  • sporządzanie protokołów z badań , prowadzenie rejestru próbek
  • nadzór nad powierzonym sprzętem laboratoryjnym
Wymagania:
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w laboratorium firmy produkcyjnej - warunek konieczny
  • wykształcenie min. średnie chemiczne lub pokrewne, mile widziane wykształcenie wyższe o profilu chemicznym (ceramika)
  • znajomość technik badań laboratoryjnych, umiejętność obsługi laboratoryjnego sprzętu pomiarowego
  • sumienność, dokładność, wysoka precyzja i samokontrola w wykonywanych czynnościach
  • umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów
  • umiejętność obsługi komputera ( pakiet MS Office )
  • znajomość języków obcych w stopniu co najmniej komunikatywnym
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • stabilne warunki zatrudnienia, praca w systemie I zmianowym
  • możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko Laborant prowadzonego przez Röben Polska Sp z o.o. i Wspólnicy Sp. K. z siedzibą w Środzie Śląskiej przy ul. Ceramicznej 2”.

Informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.