Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie
Magazynier
Miejsce pracy: Strzelin
Numer: StPr/21/0443
OBOWIĄZKI:
praca w magazynie
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Strzelin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Główny Księgowy / Główna Księgowa

30 Lis 2021

TERMAT Sp. z o.o.

dolnośląskie / Środa Śląska

Zadania: nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych Spółki przygotowywanie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych współpracę z US i ZUS a także innymi instytucjami zewnętrznymi nadzór nad prawidłowością comiesięcznych rozliczeń podatkowych...

Specjalista ds. Technicznych (m/k)

30 Lis 2021

Trenkwalder

dolnośląskie / Dzierżoniów

tworzenie i poprawianie dokumentacji technicznej rozdzielnic i przedłużaczy, weryfikacja i tworzenie list materiałowych dla rozdzielnic i przedłużaczy, nadzór nad bieżącymi projektami, wdrażanie nowych projektów i nadzór nad nimi, szkolenie pracowników,...

Specjalista ds. obsługi klienta

30 Lis 2021

Capricorn S.A.

dolnośląskie / Świebodzice

Wyzwania: przyjmowanie i procesowanie zamówień od klientów zagranicznych i krajowych, a także obsługa i kontrola realizacji zamówień, przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych, nadzór nad realizacją i obiegiem reklamacji, udział w procesie obsługi reklamacji,...