Magister Farmacji

Miejsce pracy: Środa Śląska

Jesteśmy największym pracodawcą na rynku aptecznym. Zatrudniamy ponad 4500 osób, które odpowiadają na potrzeby ponad 4 mln Pacjentów miesięcznie. W codziennej pracy kierujemy się misją „PACJENT W CENTRUM UWAGI”.

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia farmaceutycznego oraz czynnego prawa do wykonywania zawodu - warunek konieczny!
  • wysokiej kultury osobistej i dbałości o najwyższy poziom obsługi pacjenta,
  • mile widziana znajomość obsługi programu Kamsoft.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę na cały etat, lub część etatu
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w profesjonalnym i zgranym zespole,
  • benefity tj. FitProfit, Opiekę medyczną dla pracowników i całej rodziny, ubezpieczenie grupowe
  • dodatek relokacyjny.
Decydując się na pracę w DOZ Aptece zyskasz:
  • liczne szkolenia zarówno teoretyczne, jak i praktyczne - o tematyce produktowej, sprzedażowej, obsługi pacjenta itp.
  • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych, zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami i narzędziami w pracy.

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Stolarz Szalunkowy / Montażysta Elementów Betonowych

03 Sie 2021

TERMAT Sp. z o.o.

dolnośląskie / Środa Śląska

Opis stanowiska: wykonanie form (szalunków) pod konstrukcje betonowe przygotowanie i montaż nowych szalunków rozbiórka starych szalunków Wymagania: mile widziane doświadczenie w branży meblarskiej zdolności manualne umiejętność czytania podstaw rysunku...

Stażysta w Dziale Jakości

03 Sie 2021

IS-Polska Sp. z o.o.

dolnośląskie / Jawor

Opis stanowiska: Pomoc przy prowadzeniu projektów wskazanych Klientów. Zapoznanie się z jakością procesu produkcji oraz produktu końcowego. Zapoznanie się z procesem reklamacji. Udział w audytach wewnętrznych. Pomoc w tworzeniu raportów jakościowych....

Spawacz/ Ślusarz (TIG, MAG)

03 Sie 2021

ManpowerGroup Sp. z o.o.

dolnośląskie / Kąty Wrocławskie

Oferta: Zatrudnienie w duńskiej firmie, praca w atmosferze wzajemnego szacunku i zrozumienia, oparta na zaufaniu i zdroworozsądkowych zasadach Elastyczne podejście do organizacji własnej pracy Praca w systemie jednozmianowym Atrakcyjne, konkurencyjne...