Młodszy referent

Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy
Miejsce pracy: Świdnica
Numer: StPr/22/1050
OBOWIĄZKI:
według wniosku
Miejsce pracy:

Świdnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Pakowacz

17 sie 2022

ManpowerGroup

dolnośląskie / Wałbrzych

Zadania: Pakowanie produktów w kartoniki i opakowania zbiorcze Sprawdzanie jakości produktów Praca przy linii produkcyjnej Realizacja założonych celów produkcyjnych Wymagania: Dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej, od poniedziałku do piątku Wysoka motywacja...

Operator wózka widłowego

17 sie 2022

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Zadania: Obsługa wózka widłowego Lokowanie towaru w wyznaczonym miejscu Sortowanie towaru przed załadunkiem Prace porządkowe Wymagania: Uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane...

Starszy Planista

17 sie 2022

Kuźnia Jawor SA

dolnośląskie / Jawor

Do Twoich zadań będzie należeć: Tworzenie miesięcznych planów produkcyjnych i krótkoterminowych harmonogramów (tydzień, dzień, zmiana), Analiza danych planistycznych – plan vs. wykonanie, Ciągłe udoskonalenia rozwiązań w obszarze planowania. Szukamy...