Operator wózka widłowego

Nie wymagamy UDT wystarczy zaświadczenie potwierdzające uprawnienia do obsługi wózka widłowego! Zdobądź doświadczenie w renomowanej i stabilnej firmie! Mamy pracę właśnie dla Ciebie!

Wałbrzych
oferujemy
  • wynagrodzenie od 3960 zł brutto (pensja zasadnicza + premie miesięczne)
  • zatrudnienie przez Randstad na umowę o pracę na czas określony
  • możliwość przejścia bezpośrednio do firmy Toyota
  • nadgodziny wypłacane w systemie miesięcznym
  • dofinansowanie do posiłków (pracownik płaci tylko 40% ceny regularnej)
  • przyjazne środowisko pracy i przede wszystkim dobra atmosfera
  • możliwość korzystania ze sfery sportowo-rekreacyjnej (sauna, basen ofuro, siłownia i hala) wraz z rodziną i najbliższymi znajomymi
  • pakiet benefitowy Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy on-line do 50%, rabaty w restauracjach, pizzeriach, kawiarniach)
  • dodatkowe 20 min przerwy wliczonej do czasu pracy
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • prace magazynowe

oczekujemy

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego (mile widziane UDT)
  • wykształcenie min. zawodowe
  • mile widziane uprawnienia na suwnice
  • gotowość do pracy w systemie 3 -zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Stolarz Szalunkowy / Montażysta Elementów Betonowych

18 Maj 2021

TERMAT Sp. z o.o.

dolnośląskie / Środa Śląska

Opis stanowiska: wykonanie form (szalunków) pod konstrukcje betonowe przygotowanie i montaż nowych szalunków rozbiórka starych szalunków Wymagania: mile widziane doświadczenie w branży meblarskiej zdolności manualne umiejętność czytania podstaw rysunku...

Elektryk

18 Maj 2021

globimiX sp. z o.o.

dolnośląskie / Ząbkowice Śląskie

montaż rozdzielnic elektrycznych i szaf sterowniczych, wsparcie przy prefabrykacji maszyn, diagnozowanie i naprawa instalacji, wykonywanie przeglądów technicznych i konserwacja, naprawa maszyn i urządzeń elektrycznych, prowadzenie prac montażowych....

Automatyk

18 Maj 2021

konstruowanie schematów elektrycznych, nadzór nad uruchamianiem maszyn - nadzór nad pracą urządzeń i linii produkcyjnych od strony automatyki, nadzór nad automatyzacją procesu technologicznego, przygotowanie dokumentacji technicznej, wdrażanie oraz...