Opiekunka w klubie dziecięcym - 879

Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy
Miejsce pracy: Świdnica
Numer: StPr/21/1939
OBOWIĄZKI:
opieka nad dziećmi, prowadzenie zajęć edukacyjnych, wspomaganie rozwoju dzieci, współpraca z rodzicami, pomoc dzieciom w codziennych czynnościach,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, pedagogiczne

Wymagania inne:

preferowane wykształcenie wyższe: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, lub ukończony kurs opieki nad dziećmi do lat 3, książeczka sanepidowska

Miejsce pracy:

Świdnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy