Planista Produkcji

FIRMA MATPLAST  Z O.O.

Fabryka Okien i Drzwi  PCV i ALU

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy w Polsce jak i w Europie oraz stale rosnącym zainteresowaniem naszymi rozwiązaniami poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowa Ruda
Zadania na stanowisku:
  • planowanie produkcji w oparciu o zamówienia i prognozy sprzedaży,
  • zapewnienie terminowej realizacji zleceń,
  • zapewnienie efektywnego wykorzystania mocy produkcyjnych,
  • optymalizacja kosztów produkcyjnych,
  • opracowywanie kalkulacji produkcyjnych,
  • dokonywanie analiz wydajności procesów produkcyjnych,
  • sporządzanie raportów.

Wymagania:
  • bardzo dobrej znajomości MS Excel,
  • zdolności analitycznych,
  • umiejętności planowania i organizacji pracy,
  • dokładności i terminowości w wykonywaniu zadań,
  • dyspozycyjności czasowej,
  • rzetelność wykonywanych zadań.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość organizacji własnej pracy.