Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie
Miejsce pracy: Strzelin
Numer: StPr/21/0042
OBOWIĄZKI:
gotowanie, krojenie, przygotowywanie składników, obieranie, smażenie,
Miejsce pracy:

Strzelin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Kasjer-Sprzedawca

20 Cze 2021

Delikatesy Centrum

dolnośląskie / Świebodzice

Sprawdź co możemy Ci zaoferować! Umowę o pracę na pełny etat Zmianowy czas pracy Realne możliwości rozwoju Paczki i bony okolicznościowe Ubezpieczenie grupowe; opieka medyczna; karty sportowe; program stypendialny dla dzieci pracowników Jesteś ciekawy/a,...

Operator Wózka Widłowego

20 Cze 2021

TERMAT Sp. z o.o.

dolnośląskie / Środa Śląska

Opis stanowiska pracy: Rozładunek i załadunek wyrobów. Wywóz palet z produkcji na magazyn. Kompletowanie zamówień. Dbanie o stan techniczny urządzenia. Dbałość o porządek w magazynie i na przyległym terenie. Wymagania: Uprawnienia na wózek widłowy....

Pracownik Obsługi Lady

20 Cze 2021

dolnośląskie / Świdnica

Sprawdź co możemy Ci zaoferować! Umowę o pracę na pełny etat Zmianowy czas pracy Pakiet szkoleń zawodowych Realne możliwości rozwoju Paczki i bony okolicznościowe Ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karty sportowe; Program stypendialny dla dzieci...