Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze
Miejsce pracy: Kamienna Góra
Numer: StPr/22/0216
OBOWIĄZKI:

wg. programu stażu

Miejsce pracy:

Kamienna Góra

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Magazynier

25 Maj 2022

Kelvion Machine Cooling Sp.z o.o.

dolnośląskie / Świebodzice

prace magazynowe związane z przyjmowaniem, wydawaniem i składowaniem towaru transport wewnątrzmagazynowy nadzór nad składowanymi wyrobami kompletowanie wysyłek zgodnie z zamówieniami wykształcenie średnie doświadczenie zawodowe na stanowisku magazynier...

Recepcjonistka/kasjerka

25 Maj 2022

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Obsługa gości pensjonatu, pochodzących głównie z Korei Południowej, przyjmowanie płatności od klientów pensjonatu, dbałość o komfort i właściwą obsługę klientów, sygnalizowanie problemów zarządowi spółki; stawka godzinowa wynosi 58 zł brutto,...

Rejestratorka medyczna

25 Maj 2022

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

dolnośląskie / Nowa Ruda

w/g harmonogramu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak