Pp/robotnik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Pp/robotnik magazynowy
Miejsce pracy: Wałbrzych
Numer: StPr/20/1568
OBOWIĄZKI:
Załadunek i rozładunek towaru, segregowanie, dbanie o porządek na terenie magazynu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

Mile widziane uprawnienia na wózki.

Miejsce pracy:

Wałbrzych


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Inżynier Utrzymania Ruchu - Elektryk/Automatyk

20 Sty 2021

TERMAT Sp. z o.o.

dolnośląskie / Środa Śląska

Zadania na stanowisku: Zapewnienie utrzymania ruchu maszyn produkcyjnych i urządzeń, Ustawianie, obsługa i podstawowy serwis urządzeń automatyki produkcyjnej, Diagnozowanie oraz naprawa bieżących usterek w obszarze automatyki przemysłowej oraz elektryki,...

Inżynier / Koordynator ds. rozwoju procesu produkcji

20 Sty 2021

TERMAT Sp. z o.o.

dolnośląskie / Środa Śląska

Opis powierzonych obowiązków: Prowadzenie projektów inwestycyjnych z zakresu mechaniki maszyn – budowa/modernizacja linii technologicznych, Bieżące zarządzanie projektami inwestycyjnymi z zakresu inżynierii produkcji, Współpraca z projektantami,...

Kierownik Utrzymania Ruchu

20 Sty 2021

TERMAT Sp. z o.o.

dolnośląskie / Środa Śląska

Zadania na stanowisku: nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn; przeglądy maszyn i urządzeń; ewidencjonowanie kosztów i awarii urządzeń w systemie informatycznym; nadzór i prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej; przygotowywanie napraw urządzeń...