Pr/ kopacz

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Pr/ kopacz
Miejsce pracy: Wałbrzych
Numer: StPr/21/0875
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac ziemnych przy awariach sieci kanalizacyjnych, współpraca z operatorem koparki, szalowanie i zabezpieczanie wykopów. Pomoc dla monterów przy układaniu i montowaniu rur, studni rewizyjnych, przy pracach remontowych infrastruktury technicznej remonty, udrażnianie, czyszczenie studni kanalizacyjnych itp.. Pomoc dla operatorów sprzętu specjalistycznego przy udrożnieniach sieci kanalizacyjnych, pomoc przy codziennej eksploatacji obiektów technicznych infrastruktury naziemnej, pompowni sieciowych ich pielęgnacja np. poprzez koszenie przyległych terenów zielonych, przycinanie krzewów. Pomoc przełożonym przy przeglądach technicznych sieci kanalizacyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Wałbrzych

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu