Pr/ kwalifikowany pracownik ochrony

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Pr/ kwalifikowany pracownik ochrony
Miejsce pracy: Wałbrzych
Numer: StPr/21/1650
OBOWIĄZKI:
Praca jako pracownik w grupie interwencyjnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Pozwolenie na broń


Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Spostrzegawczość.

Miejsce pracy:

Wałbrzych


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Przedstawiciel Ubezpieczeniowy Premium

26 Paź 2021

Nationale-Nederlanden

dolnośląskie / Świdnica

Widzisz te benefity i szeroko się uśmiechasz: Szkolenia rozwojowe Jasno określoną ścieżkę kariery Konkursy, które pozwolą Ci zwiedzić świat i zwiększyć dochody Wsparcie menedżera oraz zespołu Dochód oparty o wysoką część stałą oraz atrakcyjny...

Magazynier bez uprawnień

26 Paź 2021

BEL-POL

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Rozładowywanie dostaw, Dbanie o towar, Załadunek aut towarem. Zaangażowania w powierzone obowiązki, Odpowiedzialności, Uczciwości i sumienności w wykonywaniu zadań, Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, Uprawnienia do...

Magazynier

26 Paź 2021

BEL-POL

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Rozładowywanie dostaw, Dbanie o towar, Załadunek aut towarem. Zaangażowania w powierzone obowiązki, Odpowiedzialności, Uczciwości i sumienności w wykonywaniu zadań, Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, Uprawnienia do...