Pracownik hali

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/21/0204
OBOWIĄZKI:
Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów w 25 krajach na całym świecie. Jeśli podobnie jak my, masz naturę przedsiębiorcy, jesteś otwarty na nowe wyzwania i lubisz się uczyć, dołącz do naszego Zespołu.Do Twoich głównych zadań będzie należało:- sprawne uzupełnianie towaru na półkach,- dbanie o dostępność asortymentu oraz o dobre oznakowanie cenowe i ekspozycję towarów,- współdziałanie w tworzeniu wizerunku MAKRO jako firmy przyjaznej klientowi,- profesjonalne doradztwo i codzienna obsługa klientów,- stosowanie się do wymagań firmy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Mamy Ci do zaoferowania:- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjny system premiowy,- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,- atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. pakiet prywatnej opieki medycznej, zniżki na zakupy w MAKRO). Praca w godz.: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00. Oferta dostępna w sali G, D. Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 316 05 42, e-mail: sylwia.delektowska@makro.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzedawca*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Nasze oczekiwania:entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy z klientem,wykształcenie: minimum zawodowe,mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,dyspozycyjność (praca zmianowa również w porze nocnej i w weekendy),mile widziana aktualna książeczka Sanepidu,uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu