Pracownik produkcji / Operator maszyn

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Dzierżoniów
Nr ref.: PP/DZI/1120
Obowiązki:
  • prace produkcyjne związane z obsługą maszyn przemysłowych,
  • prace wykończeniowe,
  • kontrola jakości wytwarzanego produktu.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • motywacja do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie 3- i 4-brygadowym.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • pracę w stabilnej firmie,
  • szkolenia wprowadzające,
  • pakiety dodatkowe (Luxmed, Multisport, ubezpieczenie NW).