Pracownik Recepcji

Wałbrzych

Chcesz się rozwijać w branży HR w jednej z największych Agencji Pracy Tymczasowej w Polsce i na Świecie?

Weź udział w naszej rekrutacji! Do oddziału w Wałbrzychu poszukujemy osoby do obsługi recepcji.

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i podejmowania nowych wyzwań
  • benefity pozapłacowe
  • dobrą atmosferę

zadania

  • obsługa recepcji
  • rejestracja poczty przychodzącej/wychodzącej
  • przygotowywanie dokumentów do wysyłki
  • obsługa osób przychodzących do oddziału
  • wprowadzanie danych do systemu
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji

oczekujemy

  • prawa jazdy kat. B – warunek konieczny
  • umiejętności obsługi komputera (Word, Excel, poczta mailowa, Internet)
  • dokładności i sumienności w realizacji powierzonych zadań
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47