Ślusarz - operator maszyn - 949

Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy
Miejsce pracy: Świdnica
Numer: StPr/21/2064
OBOWIĄZKI:
prace operatorskie w systemie 2 zmianowym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie zasadnicze zawodowe, możliwość dalszego przyuczenia, chęć do pracy i nauki, dobra organizacja pracy, mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego

Miejsce pracy:

Świdnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 19 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy