Specjalista ds. księgowości

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Miejsce pracy: Wałbrzych | Numer ref.: KS/037/TMI

Zadania:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki
  • Sporządzanie rozliczeń podatkowych
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych - miesięcznych i rocznych
  • Sporządzanie informacji finansowych dla Zarządu
  • Raportowanie do centrali
  • Kontroling

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisko min. 2 lata
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Znajomość programu księgowego - Symfonia
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień podatkowych oraz ustawy o rachunkowości

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na postawie umowy o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Długofalową współpracę
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • Wsparcie konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji

Oferta dotyczy pracy stałej