Specjalista ds. technologii i utrzymania ruchu

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Numer: StPr/20/0588
OBOWIĄZKI:
- opracowanie i nadzór nad technologią produkowanych wyrobów,- sporządzanie kalkulacji wyrobów,- nadzór nad utrzymaniem maszyn i obiektów spółki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

poziom wykształcenia - min. średnie techniczne kierunek wykształcenia - techniczne, doświadczenie zawodowe - 5 lat na podobnym stanowiskach uprawnienia - mile widziany każdy rodzaj, umiejętności - znajomość obsługi CAD, inne wymagania - j. angielski komunikatywnie

Miejsce pracy:

Dzierżoniów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

5 000 - 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie