Suwnicowy

Ogłoszenie numer: 4466543, z dnia 2021-04-16

 Firma KRAUSE Sp. z o.o., będąca liderem rynku systemów drabin, rusztowań oraz konstrukcji specjalnych w Polsce, poszukuje mężczyzn do pracy na stanowisku:

Suwnicowy

Miejsce pracy: dolnośląskie / Świdnica

Opis stanowiska

  • obsługa wózka widłowego oraz suwnicy
  • rozładunki oraz przyjmowanie dostaw ( kontrola wg dokumentacji dostawy)
  • przygotowanie, kontrola oraz załadunek wysyłek ( wg dokumentacji wysyłkowej)
  • przygotowanie oraz wydawanie materiału do produkcji
  • cykliczna kontrola stanów magazynowych

Wymagania

  • zapału do pracy,
  • punktualności , sumienności i uczciwości
  • dobrej organizacji pracy
  • wykształcenia min. zawodowego
  • uprawnień UDT na wózki widłowe oraz suwnice

Oferujemy

  • zatrudnienie od zaraz
  • umowę o pracę na pełny etat
  • premie za brak absencji
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • pakiet benefitów - opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe