Technik Obiektu (Elektryk / Mechanik / Automatyk)

Miejsce pracy: Jawor

Talent IN to butikowa agencja doradztwa personalnego, zajmująca się realizacją projektów rekrutacyjnych w obszarach wymagających bardzo dużej specjalizacji oraz finansów i sprzedaży.

Naszym Klientem jest firma będąca liderem w branży usług zarządzania nieruchomościami komercyjnymi i przemysłowymi. To prężenie działająca organizacja, która przez lata rzetelnej pracy zdobyła uznanie środowiska i opinię nowoczesnej oraz godnej zaufania firmy.

To właśnie dla niej poszukujemy obecnie doświadczonego fachowca, posiadającego doświadczenie w obsłudze technicznej budynków przemysłowych lub utrzymania ruchu.

Obowiązki:
  • Utrzymanie instalacji budynkowych w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości;
  • Przeglądy instalacji budynkowych oraz usuwanie awarii;
  • Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych z prac serwisowych i dodatkowych.
  • Dbanie o należyty stan urządzeń, narzędzi, sprzętu oraz o bezpieczeństwo w miejscu pracy
  • Raportowanie realizacji zadań do Kierownika Obiektu
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne (preferowany profil - elektryczne);
  • Mile widziane doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków;
  • Uprawnienia SEP min. „E” do 1 kV;
  • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, samodzielność.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, pakietów sportowych oraz ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach;
  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.