Trener produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Miejsce pracy: Legnickie Pole
Numer: StPr/22/0535
OBOWIĄZKI:

koordynacja przydzielania środków ochrony indywidualnej, narządzi pracy pracownikom. prowadzenie szkoleń z zakresu narzędzi jakościowych. wsparcie przełożonych na produkcji w prowadzeniu instruktarzy stanowiskowych. prowadzenie instruktarzy na narzędziach pomiarowych. weryfikacja wiedzy nowych pracowników po okresie wdrożenia. prowadzenie szkoleń na stanowiskach pracy. sortowanie wyników szkoleń.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: umiejętności manualne

Wymagania inne:

podstawowa znajomość procesów produkcyjnych oraz stosowanych w nich narzędzi i maszyn w branży automotive. umiejętność planowania i organizacji prac. podstawowe umiejętności obsługi: maszyn i zgrzewarek stosowanych przy produkcji foteli samochodowych

Miejsce pracy:

Legnickie Pole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy