Specjalista ds. obsługi klienta (zagranicznego w obrębie UE)

Przedsiębiorstwo ENWAR to firma rodzinna, która działa na rynku od 20 lat. Jesteśmy ukierunkowani dla klientów, którzy poszukują kompleksowych rozwiązań usprawniających procesy produkcyjno-logistyczne. Branża metalowa, projektowanie i wdrażanie rozwiązań logistycznych, wspomagających produkcję, wykonawstwo i montaż konstrukcji stalowych oraz infrastruktury technicznej dla zakładów produkcyjnych.

Miejsce pracy: Świebodzice
Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie ofert dla Klientów
  • Obsługa administracyjna zamówień
  • Nadzór nad terminami (uzgadnianie wewnątrz firmy z działem projektowym oraz produkcją - zgłaszanie zagrożeń deadline)
  • Ustalanie transportów do klienta
  • Sporządzanie dokumentów transportowych
  • Obsługa posprzedażowa
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie wyższe
  • Znajomość języka francuskiego i angielskiego – poziom komunikatywny (kontakt z klientem zagranicznym)
  • Umiejętność budowania relacji z klientami
  • Umiejętność sprawnej obsługi pakietu MS Office
  • Zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu
Zatrudnionej osobie oferujemy:
  • Pracę w młodym zespole, w miłej atmosferze
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Opieka medyczna
Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.