Analityk - Pracownia Zbożowa

J.S. HAMILTON POLAND S.A. (www.hamilton.com.pl)

jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań
ekspertyz jakościowych i szkoleń, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Zadania na stanowisku:
  • przygotowywanie próbek do badań w Laboratorium Zbożowym
  • wykonywanie badań zbóż zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi
  • prowadzenie dokumentacji otrzymywanych wyników zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenie minimum średnie (preferowane wykształcenie rolnicze)
  • mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium
  • dobrą organizację pracy
  • gotowość do pracy zmianowej
  • mobilność
  • aktualną książeczkę zdrowia na potrzeby sanitarno-epidemiologiczne
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zdobycie doświadczenia w prężnie rozwijającej się branży
  • ubezpieczenie grupowe na życie
  • pakiet medyczny w Medicover
  • benefity w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych ( min. dofinansowanie do wczasów, wypoczynku dla dzieci, bony świąteczne )