Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie
Miejsce pracy: Strzelin
Numer: StPr/24/0068
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, analizowanie kont rozrachunków, poznanie zasad polityki biznesowej przy prowadzeniu pełnej księgowości, poznanie podstawowych dekretów księgowych, weryfikacja dekretów automatycznych, uzupełnianie zleconych kont księgowych w celu przygotowania sald do sporządzenia sprawozdań finansowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Strzelin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie