Asystent ds. Personalnych

Dołącz do zespołu w Wałbrzych na stanowisku McDonald’s Wałbrzych Asystent ds. Personalnych - 4500zł

Szukasz firmy, w której możesz pracować na równych warunkach? Chcesz być częścią zgranego zespołu i móc liczyć na niego w każdych okolicznościach? Chcesz się rozwijać i mieć realne szanse awansu?

Miejsce pracy: Wałbrzych
Za co będziesz odpowiadać?
  • za rekrutację pracowników
  • za prowadzenie dokumentacji personalnej
  • za terminowość badań lekarskich i szkoleń BHP
  • za sporządzanie grafików pracowniczych oraz ewidencję czasu pracy
  • za ewidencję, nadzorowanie i uzupełnianie zapasów odzieży roboczej, nagród rocznicowych i innych rzeczy niezbędnych do wykonywania swoich obowiązków
  • za przygotowywanie i wprowadzanie do programu płacowo-kadrowego wszystkich informacji niezbędnych do naliczania wynagrodzeń pracowników
  • za dopełnienie wszystkich formalności związanych z zakończeniem stosunku pracy
  • za obsługę elektronicznych systemów kadrowo-płacowych
  • za przygotowywanie raportów dotyczących zatrudnienia i płac, zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami McDonalds
Czego oczekujemy?
  • dokładności i staranności w wykonywanej pracy
  • łatwości nawiązywania relacji
  • znajomości pakietu Microsoft Office - Excel, Word, Outlook
  • zamiłowania tematami administracyjno-biurowymi
Co oferujemy w zamian?
  • pełny proces szkolenia (prawo pracy, przepisy ZUS, obsługa programu kadrowo-płacowego)
  • kursy dotyczące zagadnień personalnych
  • szansę na zdobycie przydatnych umiejętności związanych z tematami personalnymi
  • rozwój w nowym dla Ciebie obszarze

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. angielskim

08 Sie 2022

ManpowerGroup

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Zadania: Przyjmowanie zamówień i wprowadzanie ich do systemu SAP Przygotowywanie analiz dotyczących wielkości zamówień klientów oraz trendów produktowych Obsługa klienta, w szczególności: udzielanie klientom informacji o ich zamówieniach, statusie zmian...

Specjalista ds. obsługi klienta w dziale finansów z językiem angielskim

08 Sie 2022

Zadania: Doradztwo w zakresie wiedzy z obszaru finansów/księgowości Rozwiązywanie problemów, odpowiadanie na zapytania zespołów wewnątrz struktur Wdrażanie systemów operacyjnych w organizacji Wsparcie i szkolenia członków zespołów Wymagania: Biegła...

Stażysta w dziale logistyki

08 Sie 2022

IS-Polska Sp. z o.o.

dolnośląskie / Jawor

Oczekujemy: Wykształcenia minimum średniego Komunikatywności. Umiejętności współpracy z ludźmi. Opis stanowiska: Wprowadzanie danych do systemu Sporządzanie dokumentów do wysyłki Uzupełnianie plików logistycznych DOCK – Audyty logistyczne –...