Asystent ds. Planowania Produkcji

INDUSTRIALESUD jest międzynarodową grupą, zajmującą się rozwojem, projektowaniem, produkcją i dystrybucją wnętrz dla najlepszych producentów samochodów na świecie. Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się grupą, stale zaangażowaną w proces realizacji potrzeb naszych Klientów. Obecnie do naszego zakładu IS-POLSKA w Jaworze poszukujemy doświadczonej i zmotywowanej osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Jawor

Zakres zadań:
  • Współpraca przy opracowywaniu planu produkcyjnego.
  • Kontrola postępu produkcji w stosunku do planu produkcyjnego.
  • Uczestnictwo w procesie wprowadzania zmian wyrobu.
  • Planowanie dostępności wyposażenia produkcyjnego (zmiana narzędzi produkcyjnych).
  • Wspieranie działań optymalizujących planowanie produkcji oraz efektywność linii produkcyjnych.
  • Przygotowanie raportów i zestawień prowadzonych czynności.
  • Współpraca z innymi działami oraz przełożonymi w zakresie prowadzonych czynności.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży Automotive.
  • Znajomość języka angielskiego lub włoskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność pracy pod presja czasu.
  • Znajomość MS EXEL na poziomie średnim
Nasza oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny.
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego w wielokulturowym środowisku.
  • Prywatna opieka medyczna.