Asystent nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie
Miejsce pracy: Strzelin
Numer: StPr/20/0293
OBOWIĄZKI:
Pomoc w opiece nad dziećmi, pomoc w zajęciach dydaktycznych, sprawowanie w stosunku do dzieci czynności dydaktycznych, asystowanie w wycieczkach i spacerach, organizowanie wypoczynku dzieci, utrzymywanie ładu i porządku w sali, dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie dzieci.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Miejsce pracy:

Strzelin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie