Back office agent

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/21/7033
OBOWIĄZKI:
- wsparcie informacyjne zespołów projektowych, - zarządzanie zgłoszeniami serwisowymi i incydentami w systemie zarządzania projektem,- zarządzanie bazą danych, - zarządzanie wymianą informacji pomiędzy zespołami projektowymi,- rozwiązywanie i deeskalacja sporów pomiędzy poszczególnymi aktorami procesu biznesowego w danym projekcie,- udzielanie stosownych informacji zarówno przez telefon jak i pocztę elektroniczną. Praca w godz.: 8:00-16:00. Przewidywany okres zatrudnienia: 3 lata.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
Uprawnienia: komunikacja i współpraca w zespole

Wymagania inne:

wykształcenie: średnie ogólnokształcące, staz pracy: 3 miesiące, doświadczenie w środowisku pracy związanym z centrum obsługi klientaadaptacja do zmian i przyswajania nowej wiedzywielozadaniowość,komunikacja i współpraca w zespole,dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne,znajomość języka angielskiego na poziomie B1

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu