Bb/ kierownik biura

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Miejsce pracy: Wałbrzych
Numer: StPr/21/0687
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie lokalnego Akademickiego Biura Karier.Zarządzanie Lokalnym Punktem Informacji Handlowej, w ramach którego prowadzone będą różnego typu działania biznesowe.Analiza i nadzór wniosków o finansowanie inwestycji na terenie Strefy poprzez współpracę z instytucjami finansowymi.Dbanie o rozwój lokalnych inicjatyw biznesowych poprzez kontakt z potencjalnymi inwestorami w GSR.Opieka i nadzór nad prowadzonymi inwestycjami na terenie Strefy.Współpraca z lokalnymi władzami samorządowymi.Więcej informacji na temat możliwości współpracy znajduje się na stronie www.gminnestrefyrozwoju.org
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie ze zdaną maturą.Mile widziany status studenta lub deklaracja chęci rozpoczęcia studiów od października 2021 (studia muszą odbywać się w trybie zdalnym lub zaocznym, menedżer może studiować na dowolnej uczelni wybranej przez siebie lub skorzystać z uczelni i kierunku rekomendowanego przez nas - mile widziane kierunki o takich profilach jak: finanse, zarządzanie, marketing, bankowość, ubezpieczenia, rachunkowość, budownictwo i architektura.Cechować się osobowością przywódcy.Przejść pozytywnie szkolenie preselekcyjne organizowane przez Komitet oraz wykazać się inicjatywą i przedsiębiorczością w czasie kolejnego etapu tj. kontraktu edukacyjno-socjalnego.

Miejsce pracy:

Wałbrzych

Rodzaj umowy:

Kontrakt menedżerski

Wynagrodzenie brutto:

od 5 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu