Bb/ pracownik obsługi biura handlowego

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Miejsce pracy: Wałbrzych
Numer: StPr/20/1552
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie ofert z projektów, prowadzenie bieżących zamówień, współpraca z innymi działami firmy (projektowym, logistyką)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Doświadczenie w pracy w biurze handlowym.Dobra obsługa komputera, Excel, znajomość CAD mile widziana, dokładność.

Miejsce pracy:

Wałbrzych

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu