Bibliotekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze
Miejsce pracy: Kamienna Góra
Numer: StPr/22/0288
OBOWIĄZKI:

wg.programu stażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe

Miejsce pracy:

Kamienna Góra

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. angielskim

08 Sie 2022

ManpowerGroup

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Zadania: Przyjmowanie zamówień i wprowadzanie ich do systemu SAP Przygotowywanie analiz dotyczących wielkości zamówień klientów oraz trendów produktowych Obsługa klienta, w szczególności: udzielanie klientom informacji o ich zamówieniach, statusie zmian...

Specjalista ds. obsługi klienta w dziale finansów z językiem angielskim

08 Sie 2022

Zadania: Doradztwo w zakresie wiedzy z obszaru finansów/księgowości Rozwiązywanie problemów, odpowiadanie na zapytania zespołów wewnątrz struktur Wdrażanie systemów operacyjnych w organizacji Wsparcie i szkolenia członków zespołów Wymagania: Biegła...

Stażysta w dziale logistyki

08 Sie 2022

IS-Polska Sp. z o.o.

dolnośląskie / Jawor

Oczekujemy: Wykształcenia minimum średniego Komunikatywności. Umiejętności współpracy z ludźmi. Opis stanowiska: Wprowadzanie danych do systemu Sporządzanie dokumentów do wysyłki Uzupełnianie plików logistycznych DOCK – Audyty logistyczne –...