Biotechnolog

Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie

Jesteśmy firmą o europejskim zasięgu, wchodzącą w skład międzynarodowej sieci Laboratoriów Medycznych, działających na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Synevo Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2002 roku. Kładziemy nacisk na stały rozwój, otwierając nowe Laboratoria Analityczne. Świadczymy kompleksową usługę w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej – od prostych badań diagnostycznych, po prowadzenie skomplikowanych projektów badań klinicznych – w tym podstawowe badania krwi, badania genetyczne, badania immunologiczne, badania hormonalne, badania w czasie ciąży i wiele innych.

Opis stanowiska:
  • Wykonywanie analiz i badań laboratoryjnych;
  • Obsługa aparatury medycznej;
  • Przygotowywanie badań do wysyłki;
  • Współpraca z punktem pobrań;
  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (biotechnologia lub biologia/inne pokrewne kierunki);
  • Znajomość procedur laboratoryjnych;
  • Doskonałe umiejętności analityczne;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz dokładność.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w organizacji o wiodącej pozycji rynkowej;
  • Perspektywę doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń;
  • Kafeteryjny system benefitów (dofinansowanie do opieki medycznej i karty multisport, bilety do kina i inne);
  • Dobrą atmosferę każdego dnia.