Brygadzista - instruktor nauki zawodu w kierunku kamieniarz

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Miejsce pracy: Nowa Ruda
Numer: StPr/22/0286
OBOWIĄZKI:
nadzór nad wykonywanymi pracami w zakładzie przeróbczym i kamieniołomie, ustalanie terminów wykonywanych zleceń, sprzedaż i wydawanie materiałów, szkolenie i nadzór uczniów w kierunku - kamieniarz, instruktarz robót kamieniarskicj
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Miejsce pracy:

Nowa Ruda

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku