Bu/ pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Bu/ pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Wałbrzych
Numer: StPr/20/1546
OBOWIĄZKI:
Praca w budownictwie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane

Miejsce pracy:

Wałbrzych


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Hydraulik

25 Sty 2021

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

dolnośląskie / Nowa Ruda

Konserwacja i naprawy instalacji wodno-kanalizacyjnej z zasobach Spółdzielni

Koordynator ds. pracowniczych

25 Sty 2021

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

dolnośląskie / Dzierżoniów

- koordynowanie pracowników spoza UE, - kontrolowanie miejsc zakwaterowania pracowników, - wdrażanie nowych pracowników w system pracy obowiązujący na stanowisku, - wprowadzanie danych - prowadzenie dokumentacji, - prowadzenie samochodu w celach służbowych....

Operator maszyn src/ pracownik działu montażu

25 Sty 2021

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

dolnośląskie / Legnickie Pole

Obsługa maszyn na przydzielonych stanowiskach nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn, dbałość o czystość maszyn, montaż przewodów, Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole Wymagania inne:...