Cieśla - zbrojarz -308i

Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy
Miejsce pracy: Świdnica
Numer: StPr/21/0733
OBOWIĄZKI:
układanie szalunku prefabrykowanego, wykonywanie szalunku na miejscu, szalowanie, zbrojenie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

[Inne] : Wynagrodzenie brutto 6000 zł + premia kwartalna + premia roczna. Praca na terenie całej Polski. Pracodawca zapewnia ubranie robocze.

Miejsce pracy:

Świdnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy