Dekarz - 258

Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy
Dekarz - 258
Miejsce pracy: Świdnica
Numer: StPr/21/0641
OBOWIĄZKI:
Naprawa dachów. Budowa dachów. Parca za granicą - Niemcy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Dekarz* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

doświadczenie.

Miejsce pracy:

Świdnica


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 10 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Elektryk

08 Maj 2021

TERMAT Sp. z o.o.

dolnośląskie / Środa Śląska

Opis stanowiska: utrzymanie ruchu urządzeń linii produkcyjnej, bieżące serwisowanie oraz utrzymanie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych, naprawa oraz usuwanie usterek maszyn. Wymagania: uprawnienia SEP E1 do 1 kV, doświadczenie w...

Stolarz Szalunkowy / Montażysta Elementów Betonowych

08 Maj 2021

TERMAT Sp. z o.o.

dolnośląskie / Środa Śląska

Opis stanowiska: wykonanie form (szalunków) pod konstrukcje betonowe przygotowanie i montaż nowych szalunków rozbiórka starych szalunków Wymagania: mile widziane doświadczenie w branży meblarskiej zdolności manualne umiejętność czytania podstaw rysunku...

Pracownik Wsparcia Klienta

08 Maj 2021

Auchan Polska Sp. z o.o.

dolnośląskie / Wałbrzych

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1 dnia zatrudnienia, Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię indywidualną, Konkretne umiejętności, wiedzę i szkolenia w zakresie wykonywanych zadań, Możliwość rozwijania swoich pasji zawodowych w...