Dekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Dekarz
Miejsce pracy: Nowa Ruda
Numer: StPr/22/0336
OBOWIĄZKI:
Pokrywanie i naprawa dsachów różnymi materiałami dekarskimi, rozbiórka różnych rodzajów pokryć
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Dekarz*
Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Nowa Ruda


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Pracownik pomocniczy gastronomii

25 Maj 2022

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

dolnośląskie / Nowa Ruda

obsługa klientów, pomoc w przygotowaniu posiłków, utrzymanie ładu i porzadku na stanowisku pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Pracownik ds. obsługi ruchu turystycznego i promocji

25 Maj 2022

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

dolnośląskie / Ząbkowice Śląskie

1. podległa bezpośrednio Zastępcy Dyrektora, 2. świadczenie bezpłatnej informacji turystycznej, kulturalnej na rzecz mieszkańców gminy, powiatu oraz turystom; 3. obsługiwanie ruch turystycznego w Izbie Pamiątek Regionalnych, Krzywej Wieży i Zamku w...

Inżynier Robót Mostowych

25 Maj 2022

Mosty Łódź S.A.

dolnośląskie / Kamienna Góra

Kontrakt: Zaprojektowanie i wybudowanie drogi S3 Legnica (A4) – Lubawka, Zadanie IV – od węzła Kamienna Góra Północ Opis stanowiska: nadzór nad prawidłowym przebiegiem robót, ich zgodnością z wymaganiami kontraktu, dokumentacją oraz harmonogramem...