Doradca klienta bankowego - 1099

Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy
Miejsce pracy: Świdnica
Numer: StPr/20/2172
OBOWIĄZKI:
aktywna sprzedaż produktów bankowych, biznesowych, detalicznych, z wykorzystaniem telemarketingu i sprzedaży bezpośredniej, realizacja zadań sprzedażowych, pozyskiwanie klientów, profesjonalna obsługa klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Doradca klienta (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak

Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, silna motywacja do działania, wysoka orientacja na wynik, ambicja i zaangażowanie w realizacji celów sprzedażowych, minimum roczne doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych

Miejsce pracy:

Świdnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy