Dozorca

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze
Dozorca
Miejsce pracy: Jawor
Numer: StPr/21/0564
OBOWIĄZKI:
Nadzór nad ruchem pojazdów i osób wjeżdżających na teren zakładu, obsługa systemu monitoringu (kamer), dozór obiektu oraz związane z nim proste prace biurowe, utrzymanie porzadku na terenie obiektu (koszenie traw, sprzątanie liści, odśnieżanie).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Odpowiedzialność, uczciwość, dyspozycyjność.

Miejsce pracy:

Jawor

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze