Elektromechanik

Obecnie do naszego zakładu w Środzie Śląskiej poszukujemy pilnie osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Środa Śląska
Nr ref.: EMK/10/20
Zadania:
  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcji poprzez bieżące naprawy i diagnostykę maszyn produkcyjnych
  • Wykonywanie napraw i przeglądów maszyn w zakresie mechanicznym i elektrycznym.
  • Analiza przyczyn i skutków awarii podległych maszyn i urządzeń
  • Realizacja prac związanych z prewencyjnym utrzymaniem ruchu
Wymagania:
  • Zatrudnimy absolwentów szkół technicznych
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w służbach utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie o profilu elektromechanicznym lub elektrycznym
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych; umiejętność naprawy maszyn i urządzeń
  • Uprawnienia kwalifikacyjne SEP E1 do 1kV oraz mile widziane E2 i E3
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy 2 zmianowej
  • Zdolności manualne, zmysł techniczny,  elastyczność
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Zaangażowanie  oraz sumienność
  • Brak przeciwskazań lekarskich do pracy na wysokości oraz z maszynami w ruchu
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej, możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, dodatek za dojazd do pracy
  • Bogaty i zróżnicowany pakiet świadczeń socjalnych
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko Elektromechanik prowadzonego przez Röben Polska Sp z o.o. i Wspólnicy Sp. K. z siedzibą w Środzie Śląskiej przy ul. Ceramicznej 2”.

Informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.