Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Elektryk
Miejsce pracy: Nowa Ruda
Numer: StPr/20/0795
OBOWIĄZKI:
wykonywanie i uruchamianie instalacji elektrycznej, ocenianie stanu technicznego instalacji elektrycznych, wykonywanie pomiarów układów i urządzeń elektrycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Miejsce pracy:

Nowa Ruda


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Elektromechanik / Technik Utrzymania Ruchu

21 Sty 2021

Gigroup - PL

dolnośląskie / Kąty Wrocławskie

W związku z rozwojem naszego Klienta i rozbudową zakładu prowadzimy rekrutację na stanowisko: ELEKTROMECHANIK / TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska NASZ KLIENT OFERUJE: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (3 m-ce, 1 rok,...

Cukiernik

21 Sty 2021

Auchan Polska Sp. z o.o.

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1 dnia zatrudnienia, Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię indywidualną, Konkretne umiejętności, wiedzę i szkolenia w zakresie wykonywanych zadań, Możliwość rozwijania swoich pasji zawodowych, Nowe...

Magazynier

21 Sty 2021

Capricorn S.A.

dolnośląskie / Świebodzice

Zakres obowiązków: sprawne zaopatrzenie produkcji w komponenty do realizacji zleceń produkcyjnych kontrola przyjęć i wydań magazynowych weryfikacja dostaw surowców i przygotowanie towaru do wysyłki udział w inwentaryzacjach cząstkowych i całościowych...