Frezer

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie
Frezer
Miejsce pracy: Strzelin
Numer: StPr/21/0178
OBOWIĄZKI:
Frezowanie kanałów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w zawodzie, umiejętność obsługi frezarki.

Miejsce pracy:

Strzelin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Inżynier Robót Mostowych

20 Cze 2021

Mosty Łódź S.A.

dolnośląskie / Kamienna Góra

Kontrakt: Zaprojektowanie i wybudowanie drogi S3 Legnica (A4) – Lubawka, Zadanie IV – od węzła Kamienna Góra Północ Opis stanowiska: nadzór nad prawidłowym przebiegiem robót, ich zgodnością z wymaganiami kontraktu, dokumentacją oraz harmonogramem...

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

20 Cze 2021

TERMAT Sp. z o.o.

dolnośląskie / Środa Śląska

Opis stanowiska: utrzymanie ruchu urządzeń linii produkcyjnej, bieżąca kontrola stanu technicznego udział w przeglądach okresowych diagnoza stanu maszyn analizowanie sprawności maszyn i urządzeń oraz ich naprawy Wymagania względem kandydatów:...

Higienista Stomatologiczny / Higienistka Stomatologiczna

20 Cze 2021

LUX MED Sp. z o.o.

dolnośląskie / Wałbrzych

Praca w Centrum Medycznym LUX MED w Wałbrzychu. Oferujemy: Współpracę z renomowaną firmą z branży usług medycznych, będącą liderem w Polsce; Komfortowe warunki – pracę w gabinecie wyposażonym w nowoczesny sprzęt w przyjaźnie zaaranżowanej...