In/ młodszy specjalista ds. it

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Miejsce pracy: Jawor
Numer: StPr/20/1548
OBOWIĄZKI:
Wsparcie użytkowników, naprawa sieci, naprawa sprzętu IT. Pracodawca zapewnia dojazd.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

chęć rozwoju w strukturach działu wsprcia technicznegoznajomość MS Windows

Miejsce pracy:

Jawor

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu