Inspektor ds. zbytu

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Numer: StPr/24/0169
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dzierżoniów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Kierowca (kat. C)

04 maj 2024

Transgourmet Polska Sp. z o.o. / Selgros Cash&Carry

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Do Twoich zadań będą należeć m.in.: przewóz i dostarczenie towaru do klienta, rozładunek towaru, zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta, dbałość o prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów. Poszukujemy Osób: posiadających p rawo jazdy kat. C oraz...

Szwaczka

03 maj 2024

dolnośląskie / Dzierżoniów

Szycie pokrowców na pasażerskie fotele z materiałów skóry i ekoskóry. Obsługa maszyn szwalniczych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: szycie i łączenie elementów na maszynach szwalniczych Wymagania inne: Wykształcenie podstawowe,...

Technolog do spraw produkcji alu

03 maj 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

dolnośląskie / Nowa Ruda

Przygotowywanie i ewidencjonowanie dokumentacji techniczno -technologicznej do produkcji stolarki ALU, rolet zewnętrznych i żaluzji fasadowych,Planowanie zakresu robót produkcyjnychOrganizacja logistyki związanej z produkcją stolarki ALU ,rolet zewnętrznych i...