Inspektor kontroli jakości

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie | Numer ref.: IKJ/018/ABE

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w duńskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, z możliwością przejęcia przez naszego Klienta po okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • Bezpłatny transport pracowniczy z Wrocławia
  • Dostęp do pakietu benefitów m.in. karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, premii
  • Dofinansowanie obiadów w kantynie pracowniczej

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Znajomość programowania w CALYPSO i METROLOG XG
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi

Zadania:

  • Pomiary bieżącej produkcji
  • Pomiary w ramach PPAP (ISIR, zdolność procesu)
  • Analiza wyników pomiarów i sporządzaniem raportów pomiarowych
  • Programowanie współrzędnościowych maszyn pomiarowych

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Inżynier Robót Mostowych

24 Lis 2020

Mosty Łódź S.A.

dolnośląskie / Kamienna Góra

Kontrakt: Zaprojektowanie i wybudowanie drogi S3 Legnica (A4) – Lubawka, Zadanie IV – od węzła Kamienna Góra Północ Opis stanowiska: nadzór nad prawidłowym przebiegiem robót, ich zgodnością z wymaganiami kontraktu, dokumentacją oraz harmonogramem...

Lekarz Internista / Medycyny Rodzinnej

24 Lis 2020

Medicover Sp. z o.o.

dolnośląskie / Ząbkowice Śląskie

ul. Ludwika Waryńskiego 1 Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji prawo wykonywania zawodu umiejętność obsługi komputera Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam...

Koordynator ds. Realizacji Obiektów Mostowych

24 Lis 2020

Kontrakt: Zaprojektowanie i wybudowanie drogi S3 Legnica (A4) – Lubawka, Zadanie IV – od węzła Kamienna Góra Północ Opis stanowiska: udział w procedurach zakupowych zakresu mostowego sprawowanie stałej kontroli nad procesem realizacji robót mostowych...