Inspektor

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze
Inspektor
Miejsce pracy: Kamienna Góra
Numer: StPr/21/0195
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie spraw zwiazanych z: - wydawaniem pozwoleń na budowę obiektów budowlanych- ze zgłoszeniem zamiaru budowy oraz wykonania robót budowlanych- z pozwoleniem na rozbórkę obiektów budowlanych- z przeniesieniem decyzji o pozwoleniu na budowę lub zgłoszenia na inną osobę...
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagane:- posiadanie obywatelstwa polskiego- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych- niekaralność za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego- wykształcenie wyższe w rozumieniu przepisów o szkolnictwie wyższym i nauce na kierunku: architektura, budownictwo, pokrewne lub studia podyplomowe w tym zakresie- mco najmniej 3 letni staż pracy w jednostkach administracji publicznej na podobnym stanowisku lub wykonywanie przez co najmniej 3 lata działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na dane stanowisko- znajomość prawa i zagadnień związanych z wykonywaniem powierzonych obowiazków

Miejsce pracy:

Kamienna Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze