Inwentaryzator

Młodzieżowe Biuro Pracy Wałbrzych
Miejsce pracy: Wałbrzych
Numer: 13/9/2021
OBOWIĄZKI:
Liczenie towarów w marketach. Obsługa urządzenia skanujacego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Pełnoletność.

Miejsce pracy:

Wałbrzych

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

19,5 - 23,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Wałbrzych

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Magister Farmacji

26 Paź 2021

Gemini Polska Sp. z o.o.

dolnośląskie / Świdnica

Jak się u nas pracuje? jest dynamicznie – z jednej strony pracujesz w dużym zespole, z drugiej – z wieloma Pacjentami, dla nas to Ty jesteś ekspertem – wierzymy w Twoją fachową wiedzę, dlatego każdemu Pacjentowi możesz poświęcić tyle czasu ile...

Pracownik Hali

26 Paź 2021

Auchan Polska Sp. z o.o.

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1 dnia zatrudnienia, Zatrudnienie na część etatu, Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię indywidualną, Konkretne umiejętności, wiedzę i szkolenia w zakresie wykonywanych zadań, Możliwość...

Główny Księgowy / Główna Księgowa

26 Paź 2021

TERMAT Sp. z o.o.

dolnośląskie / Środa Śląska

Zadania: nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych Spółki przygotowywanie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych współpracę z US i ZUS a także innymi instytucjami zewnętrznymi nadzór nad prawidłowością comiesięcznych rozliczeń podatkowych...