Inżynier jakości

IS-Polska Sp. z o.o. Industrialesud jest grupą międzynarodową, zajmującą się rozwojem, projektowaniem, produkcją i dystrybucją wnętrz dla najlepszych producentów samochodów na świecie. Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się grupą, permanentnie zaangażowaną w pogoń za zaspokojeniem potrzeb tzw. car makers.

Miejsce pracy: Jawor

Zakres obowiązków:

  • Organizacja i monitorowanie codziennej pracy podległego zespołu Kontrolerów Jakości.
  • Nadzór nad jakością procesu produkcji oraz produktu końcowego we współpracy z Działem Produkcji, pozostałymi działami wsparcia oraz Centralą firmy w zakresie realizacji bieżących zadań.
  • Kompleksowe zarządzenie analizami przyczyn problemów z wykorzystaniem narzędzi jakościowych.
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Działu Jakości w zakresie działania systemu zarządzania jakością w firmie, certyfikacją wdrożonych systemów (ISO) oraz przygotowanie firmy do audytów zewnętrznych.
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Działu Jakości w zakresie realizacji wymagań oraz prowadzenia procesów reklamacji, a także rekomendacja usprawnień.
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych, analiza wyników oraz podejmowanie działań naprawczych.
  • Raportowanie wyników pracy zgodnie z wymogami Klientów oraz wewnętrznymi standardami firmy do bezpośredniego przełożonego oraz Centrali firmy.

Poszukujemy Kandydatów, którzy:

  • Posiadają ugruntowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży automotive.
  • Posiadają doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem.
  • Posiadają praktyczną znajomość systemu IATF 16949:2016 oraz narzędzi SPC, APQP, PPAP/VDA, FMEA, IMDS, 5Why, 8D, Ishikava, problem solving.
  • Warunek obowiązkowy - język niemiecki w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację.
  • Posiadają zdolność analitycznego myślenia i świadomość biznesową, cechy przywódcze oraz Są zorientowani na realizację wymagań Klientów i szukanie rozwiązań. podstawową wiedze z zakresu Lean Manufacturing.
  • Są gotowi do odbywania wyjazdów służbowych.
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie  Pełnomocnika Systemu PSB do spraw bezpieczeństwa wyrobu.

Oferujemy:

  • Możliwość elastycznego rozpoczęcia pracy w godzinach od 08:00 do 09:00.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet medyczny.
  • Pakiet socjalny.
  • Przyjazną atmosferę pracy.